Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
שירות לקוחות

GEWISS

אביזרי קצה לאינסטלציה חשמלית לוחות מודולרים להתקנה מעל ומתחת לטיח

קטגוריות מוצרים של GEWISS

לוחות שירות בשילוב מא"זים, אינטרלוקים ושקעים

אביזרי קצה - אינסטלציה חשמלית SYSTEM CHORUS

קופסאות בגדלים שונים עם דרגת אטימות IP-65

עמדות "מרינה" משולבות לחשמל, מים ותקשורת

לוחות מודולריים להתקנה מעל ומתחת לטיח

קופסאות ולוחות תחת הטיח המיועדות ללוחות גבס

גוויס קטלוג

גוויס קטלוג מציג בפנינו את מגוון המוצרים שהחברה מציעה לנו לשימושים שונים. כל מי שעוסק בתחום החשמל או מי שעומד בתהליך של שיפוץ או החלפת מערכת החשמל יודע כי מוצרי גוויס אלו המוצרים המובילים והמתקדמים ביותר בענף. חברת אטקה המקצועית מציעה מוצרים ושירותים מסוג זה.

 

לקנות את מיטב המוצרים של חברת גוויס אצל המומחים

רכישת מוצרי גוויס תתבצע מול משווק מומחה ומנוסה. על מנת להיות בטוחים שקיימים כל הרכיבים הנחוצים, וכי נציגי החברה יוכלו לענות על כל שאלה, לכוון ולהסביר על מהותם ומטרתם של החלקים השונים. אטקה זו הכתובת של אנשי מקצוע רבים וגם של לקוחות פרטיים. המומחיות שלנו בענף איננה סוד, והיא מביאה אלינו אינספור לקוחות שיודעים שניתן למצוא באטקה את כל הרכיבים והפריטים הנחוצים למערכת החשמל מבית גוויס. וזאת לצד מגוון עצום של מוצרים נוספים של חשמל, אלקטרוניקה וזיווד לבית ולרכב. בואו להיות גם אתם מהלקוחות הנאמנים והמרוצים של אטקה!

גוויס קטלוג, להתרשמות ממיטב המוצרים

החברה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים ואביזרים בסדרות שונות ולמטרות מגוונות. היא מציעה לנו את מיטב החידושים והטכנולוגיות בענף. כך שנוכל להביא אלינו את הטוב ביותר בעת החידוש והקמת מערכת החשמל. כאשר בוחרים את האביזרים למערכת החשמל יש להתייחס לכמה היבטים חשובים. המטרה שלנו היא להצליח לוודא כי מערכת החשמל אותה מקימים תהיה בטיחותית, נוחה וגם מעוצבת היטב. ואת זה מציעה לנו חברת גוויס. את מיטב המוצרים, הרכיבים והאביזרים לכל מה שצריך במערכת החשמל הביתית.

קטלוג המוצרים יועיל עד מאוד לבחירה חכמה של הפריטים. שכן כאשר בוחנים את המוצרים הקיימים את הרכיבים המוצעים, ניתן להצליח להרכיב את כלל המערכת בצורה חכמה תוך בחירה נכונה של קופסאות, מפסקים, מתגים, שקעים ועוד. חשוב להתייחס להתאמה של האביזרים והסדרות אלו לאלו, על מנת להיות בטוחים שכל המערכת תוכל לפעול באופן מושלם ומתאים. המציאות מוכיחה כי רבים הם האנשים שבוחרים מוצרי גוויס למערכת החשמל הביתית, המוסדית או העסקית. כי החברה מספקת מענה מעולה ומתקדם ביותר. והמשתמשים מדווחים על שביעות רצון רבה. הן מההיבט הבטיחותי, הן מההיבט העיצובי והן בעניין החדשנות והטכנולוגיות המתקדמות.

קופסא גוויס

גוויס היא אחת החברות המוכרות והמוערכות בעולם הרכיבים החשמליים. היא מייצרת מגוון רחב של מוצרים, באיכות מוקפדת ותמיד על בסיס חדשנות. גוויס (Gewiss) נוסדה בשנת 1970 באיטליה ועם הזמן הפכה לחברה בינלאומית שפועלת בעשרות מדינות. אחד המוצרים הפופולריים ביותר שלה הוא קופסא גוויס, וליתר דיוק קופסאות גוויס בגדלים שונים. כמו כל מוצר שמגיע מארץ המגף, גם קופסאות גוויס מתאפיינות באסתטיות נעימה לעין, ועוד יתרון משמעותי שלהן הוא עמידות גבוהה – כך שניתן להפיק מהן תועלת במשך שנים רבות. אטקה בע"מ משווקת מספר סוגים של קופסאות אלה, ומספקת גם שירותי ייעוץ כדי להבטיח התאמה מדויקת של קופסא לכל צורך.

קופסא גוויס – דגמים נבחרים

* לוח מא'זים עה'ט 36 (2X18) – קופסא עם דלת שקופה ודרגת איטום IP65, ללא פס מהדקים.

* לוח מא'זים עה'ט 24 – קופסא עם דלת שקופה ודרגת איטום IP65, ללא פס מהדקים.

* לוח מא'זים עה'ט 4 – קופסא עם דלת שקופה ודרגת איטום IP65, ללא פס מהדקים.

מצוינות בשירות וחדשנות מתמדת

קופסא גוויס היא רק אחד מתוך שורה ארוכה מאוד של מוצרים שאטקה בע"מ מייבאת לארץ. למעשה הקטלוג של החברה, שהוקמה ב-1971, מתרחב באופן קבוע וכולל כבר למעלה מ-20,000 פריטים של למעלה מ-35 חברות מובילות בתחומי החשמל והאלקטרוניקה – גוויס היא כמובן אחת מהן, ולצידה תמצאו בקטלוג של אטקה גם מוצרים של ABB, של CAHORS, של Weidmuller, Omron, Circutor, EAE Elektrik, HMS, DENSO ועוד.

כל המוצרים שאטקה מייבאת ומשווקת נבחרו בקפידה

הן על סמך הוותק הרב שהצטבר בחברה בלמעלה מ-50 שנות פעילות והן על בסיס למידה מתמדת והתעדכנות בחידושים האחרונים בכל הנוגע למוצרי חשמל ואלקטרוניקה, רובוטיקה ואוטומציה, בקרה, פתרונות לסביבה נפיצה EX, מטענים לכלי רכב חשמליים וזיווד. התחייבות חשובה נוספת של אטקה היא לאספקה מהירה מאוד של כל מוצר נחוץ – ניתן לרכוש את קופסאות גוויס השונות בסניפים בפתח תקווה, באר שבע וקריית ביאליק, בנקודות מכירה שונות ברחבי הארץ וגם באמצעות משלוח שמגיע לכל פינה בארץ תוך 24 שעות.

גוויס 3 מקום

גוויס (GEWISS) היא חברה איטלקית מוכרת ומוערכת בתחום הרכיבים החשמליים. החברה הוקמה בשנת 1970, ומאז ועד היום מייצרת מוצרים חדשניים ברף איכות גבוה. ההצלחה של גוויס הובילה להתרחבות הפעילות, גם מבחינת מספר המדינות שבהן החברה פעילה וגם מבחינת מגוון המוצרים והכמות המיוצרת מדי שנה. בין השאר מציעה גוויס 3 מקום, כלומר תיבה שמאפשרת התקנת מתגים שונים דוגמת מתג לדוד, מתג חכם לתריס (כחלק מבית חכם) ועוד. אטקה משווקת את מוצרי גוויס ובהם 3 מקום, ובנוסף מספקת ייעוץ מקצועי על בסיס ניסיון של יותר מ-50 שנות פעילות ענפה ומתן שירותים לכל סוגי הלקוחות.

היתרונות של גוויס 3 מקום

* אסתטיות איטלקית – גוויס היא כאמור חברה איטלקית, וכמו חברות אחרות שנוסדו בארץ המגף, מקום שידוע באסתטיות העילאית שלו, כל המוצרים שלה – לרבות 3 מקום – מתאפיינים במראה מרהיב. בעידן שבו עיצוב הבית ובעצם העיצוב של כל מקום הופך למוקפד יותר ויותר, ומוקדשת תשומת לב רבה גם לפרטים הקטנים, זהו יתרון משמעותי.

* שלל צבעים – כך שניתן ליצור הרמוניה נעימה לעין בכל מקום שבו מותקנת התיבה.

* עמידות – גוויס שמה דגש רב על חומרי גלם איכותיים ועל שיטות ייצור שמבטיחות עמידות לטווח ארוך במיוחד.

* מודולריות – ניתן להתאים את התיבה למגוון רחב של מטרות.

ניסיון רחב היקף שמתורגם לייעוץ מקצועי

גוויס 3 מקום הוא כמובן רק אחד מתוך שורה ארוכה מאוד של מוצרים שמציעה אטקה. נכון להיום כולל קטלוג החברה כ-20,000 מוצרים של עשרות יצרניות בולטות בתחום החשמל, כש-GEWISS היא אחת מהן. המוצרים מספקים מענה משתלם ב-7 קטגוריות שונות: חשמל, אלקטרוניקה, זיווד, בקרה, ציוד לסביבה נפיצה EX, התחום הסולארי ומטענים לרכב חשמלי. אטקה החלה לפעול בשנת 1971, ולכן באופן טבעי הצטבר בחברה ניסיון רחב היקף – אשר מתורגם לייעוץ מקצועי לכל סוגי הלקוחות ולהתאמה מדויקת של פתרון – 3 מקום או כל מוצר אחר – לכל צורך. הליווי הצמוד לכל לקוח נמשך גם לאחר המכירה, כך שתמיד תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ושתקבלו תשובה מפורטת ומדויקת לכל שאלה.