שירות לקוחות

GEWISS

אביזרי קצה לאינסטלציה חשמלית לוחות מודולרים להתקנה מעל ומתחת לטיח

קטגוריות מוצרים של GEWISS

לוחות שירות בשילוב מא"זים, אינטרלוקים ושקעים

אביזרי קצה - אינסטלציה חשמלית SYSTEM CHORUS

קופסאות בגדלים שונים עם דרגת אטימות IP-65

עמדות "מרינה" משולבות לחשמל, מים ותקשורת

לוחות מודולריים להתקנה מעל ומתחת לטיח

קופסאות ולוחות תחת הטיח המיועדות ללוחות גבס

גוויס קטלוג

גוויס קטלוג מציג בפנינו את מגוון המוצרים שהחברה מציעה לנו לשימושים שונים. כל מי שעוסק בתחום החשמל או מי שעומד בתהליך של שיפוץ או החלפת מערכת החשמל יודע כי מוצרי גוויס אלו המוצרים המובילים והמתקדמים ביותר בענף. חברת אטקה המקצועית מציעה מוצרים ושירותים מסוג זה.

 

לקנות את מיטב המוצרים של חברת גוויס אצל המומחים

רכישת מוצרי גוויס תתבצע מול משווק מומחה ומנוסה. על מנת להיות בטוחים שקיימים כל הרכיבים הנחוצים, וכי נציגי החברה יוכלו לענות על כל שאלה, לכוון ולהסביר על מהותם ומטרתם של החלקים השונים. אטקה זו הכתובת של אנשי מקצוע רבים וגם של לקוחות פרטיים. המומחיות שלנו בענף איננה סוד, והיא מביאה אלינו אינספור לקוחות שיודעים שניתן למצוא באטקה את כל הרכיבים והפריטים הנחוצים למערכת החשמל מבית גוויס. וזאת לצד מגוון עצום של מוצרים נוספים של חשמל, אלקטרוניקה וזיווד לבית ולרכב. בואו להיות גם אתם מהלקוחות הנאמנים והמרוצים של אטקה!

גוויס קטלוג, להתרשמות ממיטב המוצרים

החברה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים ואביזרים בסדרות שונות ולמטרות מגוונות. היא מציעה לנו את מיטב החידושים והטכנולוגיות בענף. כך שנוכל להביא אלינו את הטוב ביותר בעת החידוש והקמת מערכת החשמל. כאשר בוחרים את האביזרים למערכת החשמל יש להתייחס לכמה היבטים חשובים. המטרה שלנו היא להצליח לוודא כי מערכת החשמל אותה מקימים תהיה בטיחותית, נוחה וגם מעוצבת היטב. ואת זה מציעה לנו חברת גוויס. את מיטב המוצרים, הרכיבים והאביזרים לכל מה שצריך במערכת החשמל הביתית.

קטלוג המוצרים יועיל עד מאוד לבחירה חכמה של הפריטים. שכן כאשר בוחנים את המוצרים הקיימים את הרכיבים המוצעים, ניתן להצליח להרכיב את כלל המערכת בצורה חכמה תוך בחירה נכונה של קופסאות, מפסקים, מתגים, שקעים ועוד. חשוב להתייחס להתאמה של האביזרים והסדרות אלו לאלו, על מנת להיות בטוחים שכל המערכת תוכל לפעול באופן מושלם ומתאים. המציאות מוכיחה כי רבים הם האנשים שבוחרים מוצרי גוויס למערכת החשמל הביתית, המוסדית או העסקית. כי החברה מספקת מענה מעולה ומתקדם ביותר. והמשתמשים מדווחים על שביעות רצון רבה. הן מההיבט הבטיחותי, הן מההיבט העיצובי והן בעניין החדשנות והטכנולוגיות המתקדמות.