Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
שירות לקוחות

ABB

מיתוג חשמלי, מפסקים יצוקים ומפסקי אוויר, מנתקים בעומס, הגנות מנוע, מגענים, ממסרי פחת ביתי ותעשייתי, מנתקים ח"א, בוררים ומפסקי פקט, ציוד קוטר 22מ"מ

קטגוריות מוצרים של ABB

התקני הגנה בפני ברקים ומתחי יתר

תעלות חיווט מחורצות ונטולות הלוגן

מטענים מהירים ובזק לצידי הדרכים הראשיות (תחנות דלק) 300KW מסוג DC

ציוד קוטר 22 מ"מ וציוד קוטר 16 מ"מ

מאמ"טים ומנתקים לעבודה במתח DC - מיועד למערכות סולריות עד 1500V

מפסקים יצוקים סידרת TIMAX וסידרת XT

קופסאות בגדלים שונים עם דרגת אטימות IP-65

מוני אנרגיה מוני תעו"ז מונים חכמים

לוחות מודולריים להתקנה מעל ומתחת לטיח

מי היא חברת ABB

חברת abb היא אחת השחקניות הראשיות בתחומי החשמל והרשתות. החברה מוגדרת כרב לאומית והיא מובילה בענפים אלו. היא פועלת בפיתוח טכנולוגיות וייצור רכיבים בתחומים שונים. מספר רב של עובדים מועסקים על ידי החברה, והיא מפתחת טכנולוגיות מתקדמות מאוד בענפים אלו. חברת אטקה המקצועית מספקת מוצרים ושירותים מסוג זה.

 

מוצרי החברת ABB באטקה

את מוצרי החברה ניתן להשיג בארצות שונות ברחבי העולם, וכמובן שגם בישראל. במידה והנכם מעוניינים לרכוש מוצרים מבית abb אתם יכולים לבצע את הקנייה שלכם באופן הטוב והנוח ביותר בחנות אטקה. החנות המובילה בענף מוצרי החשמל, האלקטרוניקה והזיווד החשמלי. אנו מייבאים את מיטב המוצרים של החברה כמו גם מוצרים רבים אחרים מכל החברות המובילות בענף. אצלנו ניתן למצוא את כל הרכיבים הנחוצים ואת כל החלקים השימושיים. וזאת בנוחות, ביעילות ובעזרת צוות מקצועי ובעל ניסיון.

חברת ABB – מידע נוסף

חברת abb מתמחה בפיתוח רכיבים ומוצרים בתחומי הרשתות, מוצרי חשמל, אוטומציה בתעשייה, הינע ורובוטיקה. החברה פועלת כבר כמאה ושלושים שנה. בהם היא מפתחת חדשנות וטכנולוגיות פורצות דרך. היא מספקת מגוון רחב של מוצרים ורכיבים ללקוחות בכל רחבי העולם. והיא מציע מענה נהדר בתחומי התשתיות, תחבורה ותעשייה.

במהלך השנים צברה החברה המון ידע ופיתחה פתרונות שונים בענפים בהם היא פועלת. והיא מציעה כיום ללקוחות מענה מתקדם ומפותח מאוד. גם בארץ נחשבים מוצרי החברה למומלצים ולאיכותיים ביותר, והם מאפשרים לנו להקים מערכות חשמל וליהנות ממיטב הטכנולוגיות העולמיות בענף. בין היתר מוכרים המפסקים של החברה וכן מתגים וחלקים שונים לשימוש הביתי והתעשייתי כאחד. המוצרים עובדים תהליכי ייצור מוקפדים וכן בקרת איכות יסודית. מה שמבטיח למשתמש חווית שימוש מועילה וגם בטוחה.

כדי לאתר את הרכיבים הנחוצים לכם בעת הצורך, ועל מנת להכיר את מבחר המוצרים של החברה ניתן להיעזר בקטלוגים של החברה. בקטלוגים ניתן לבחון את המוצרים ואת הרכיבים הקיימים, וכן להתעדכן בחידושים של החברה. החשמלאים שעובדים בפועל ורוכשים בכל עת רכיבים מכירים את החברה ואת היתרונות שלה, ויודעים מדוע נחשבת החברה לכזו שמשנה את העולם ומקדמת אותו למקומות טובים ונוחים יותר.

קטלוג ABB

קטלוג abb הוא ביטוי שישראלים רבים מחפשים אותו. הם מעוניינים למצוא את הקטלוג המתקדם והמפורט של של חברת ABB. מדובר על חברה שהיא פורצת דרך בתחום החשמל, התשתיות, התעשייה והתחבורה. וזאת עם רקע היסטורי עשיר ועשייה של למעלה ממאה שנה בענף. החברה נחשבת למובילה בתחום הדיגיטציה בתעשייה. חברת אטקה היא יבואנית של מוצרי add בארץ.

 

לקנות אצלנו את מוצרי חברת ABB

אם הנכם מחפשים את המקום בו תוכלו להשיג את מוצרי החברה, אתם יכולים לסמוך עלינו – אטקה הינה החברה המובילה שמציעה ללקוחותיה את מיטב הרכיבים והחלקים בענפי החשמל והטכנולוגיות המתחדשות כיום. אנחנו באטקה מחזיקים את המוצרים הרצויים לכם ויכולים, בעזרת הצוות המקצועי של החנות, להציע מענה מתאים לכל צורך שלכם, כלקוחות. מעגל הלקוחות שלנו נרחב, והוא כולל אנשי מקצוע ומנהלי חברות גדולות לצד לקוחות פרטיים שמחפשים את המיטב בענף החשמל, האלקטרוניקה והרכיבים. בואו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים!

קטלוג ABB והתועלת שלו

החברה מציעה מגוון מוצרים ורכיבים מסוגים שונים. אלו יכולים להתאים למטרות השונות בתחומים שפורטו לעיל, ובכולם היא נחשבת למובילה ומתקדמת ביותר. החברה נחשבת למובילה והיא מעטרת בפרסים ואותות בתחומי המדע. כמו כן יש לא מעט טכנולוגיות שהפכו להיות מוכרות בעולם כולו ובקרב חברות אחרות הודות לחברה abb.

החברה מחולקת לארבעה מערכים שונים לפי הלקוחות ותחומי העיסוק.

  1. מתח גבוה ונמוך.
  2. רובוטיקה.
  3. אוטומציה תהליכית.
  4. הינע.

החברה מוכרת היום ברחבי העולם, והיא פועלת במעל מאה מדינות. כמו כן היא מעסיקה כמאה וארבעים אלף עובדים ברחבי העולם. עוד לפני קום המדינה הקימה החברה תחנת כוח המופעלת באמצעות קיטור. מאז ועד היום מהווה החברה חלק בלתי נפרד מכל פרויקט והיא מספקת מגוון רחב של רכיבים ואביזרים למערכות שונות. מלבד לפתרונות המעולים שהחברה מציעה למישור התעשייתי היא מספקת גם רכיבים ללקוחות פרטיים. כך שהחדשנות והקידמה בהחלט נמצאת בהישג היד של כל אחד מאתנו. כדי לשלב את רכיבי החברה במערכות השונות עלינו להכיר אותם ולדעת מהי המטרה של כל אביזר ומוצר. ואת המידע הזה ניתן לקבל מהקטלוג של החברה.

מפסקי זרם ABB

מפסקי זרם abb משמשים אותנו רבות. ניתן לומר שבמספר רב של מערכות חשמל בארץ, הן בבתים והן במבנים תעשייתיים או ציבוריים עושים שימוש במוצרים של החברה. החברה מציעה פתרונות מתקדמים ומערכות חשמל מעולות שמתאימות פתרונות מתאימים לכל צורך בתחום החשמל. בין היתר מציעה החברה מפסקי זרם איכותיים ומומלצים ביותר. חברת אטקה היא יבואנית של מוצרי add .

 

בואו לקנות מפסקי זרם ABB איכותיים מבית טוב

צריכים לרכוש מפסקי זרם? בוחרים במוצרים של חברת abb? אתם חייבים להכיר את אטקה – היבואן הרשמי והמוביל שמספק את מיטב המוצרים ורכיבי החשמל ללקוחות. בין היתר ניתן למצוא אצלנו את מפסקי הזרם של abb. כל המוצרים, סדרות המוצרים ומפסקים בעלי הספקים שונים ובגדלים שונים ממתינים לכם באטקה. בנוסף יש לציין כי בעזרת הצוות שלנו תוכלו גם אתם לאתר בקלות את הרכיבים הנחוצים לכם, ותוכלו להקים את מערכת החשמל הנחוצה לכם באופן יעיל, נוח, מותאם וגם בטיחותי. אז במקום להתבלבל ולא לדעת מה אתם מחפשים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה המובילה בענף היבוא והשיווק של רכיבי חשמל. באטקה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה לבחירה מוצלחת של מפסקי הזרם הנחוצים לכם. כמו כן ניתן לבצע הזמנות מקוונות.

מפסקי זרם ABB, המיטב למערכת החשמל

מפסקי הזרם תוצרת abb הינם מפסקים מומלצים ושימושיים מאוד. וזאת עקב העובדה שהם מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ובעזרת מכשור חדשני ביותר. המפסקים של החברה מתאימים למטרות שונות, והם ממלאים את התפקיד שלהם כנדרש במבנים רבים. המפסקים הללו עונים על הצורך ומאפשרים להקים מערכות חשמל בטיחותיות ואיכותיות באופן הטוב ביותר.

יש לציין כי החברה מציעה מגוון מפסקים בגדלים שונים ובעלי תכונות שונות, מה שמאפשר לנו להתאים לכל מערכת חשמלית את המפסקים המתאימים ביותר מכל הבחינות. זו בהחלט אחת הסיבות לבחור את המפסקים של חברת abb. המפסקים הללו הינם בעלי מארז איכותי, הם בעלי מהירות תגובה טובה ולכן גם מאריכים ימים. בנוסף הם מאפשרים חיבורים מודולריים נוחים ואיכותיים מאוד. מה שמאפשר לנו לבנות את מערכת החשמל בצורה נוחה, יעילה ומותאמת היטב לצורך של המבנה.

abb היא אחת החברות פורצות הדרך בתחום החשמל והתשתיות. זוהי חברה בינלאומית עם נוכחות משמעותית בכ-100 מדינות, ועם שורה ארוכה של חידושים והישגים מרשימים לאורך קרוב ל-140 שנות פעילות (חלקן תחת השם הקודם, Elektriska Aktiebolaget, מאז 1883). גם כאן בישראל יש ל-abb היסטוריה מפוארת, כשעוד לפני קום המדינה היא לקחה חלק בהקמת תחנת הכוח הראשונה בארץ. מוצרי החברה מהווים חלק בלתי נפרד מאינספור פרויקטים, לרבות אלה הגדולים ביותר דוגמת המוביל הארצי, נמלי הים באשדוד ובחיפה, נתב"ג ועוד ועוד. החברה פועלת עפ"י ערכי הקיימות ומאמצת טכנולוגיות חדשניות באופן קבוע, ועוד כדאי לדעת שלחברת abb קטלוג עשיר במוצרים בשלל קטגוריות. חברת אטקה בע"מ משווקת את המוצרים הנבחרים של abb בהתאמה מלאה לכל צורך של כל לקוח.

לחברת abb קטלוג מגוון ורחב היקף – מוצרים נבחרים לדוגמה

* התקני הגנה בפני מתח יתר / ברקים – להגנה אפקטיבית מאוד על מכשירי חשמל רגישים.

* תעלות חיווט מחורצות – תעלות נטולות הלוגן עם מכסה בשלל גדלים.

* ממסרי פחת – הן ללוחות חשמל ביתיים והן עבור לוחות חשמל תעשייתיים.

* מנתקים – לרבות מנתקים בעומס, מאמ"תים לעבודה במתח DC עבור מערכות סולאריות של עד 1,500 וולט ועוד.

* נתיכים ובתי נתיך – לדוגמה, בית נתיך 2P ל-1,000VDC.

* פתרונות לבית חכם – הביקוש לבתים חכמים נמצא במגמת עלייה, ומן הסתם תוך שנים לא רבות יהפכו לסטנדרט. חברת abb מציעה ספקי כוח, בקרי הפעלה, קופסות התקנה ממשקים ועוד מוצרים לבית חכם/

התאמה מדויקת לצרכים שלכם

כאמור לחברת abb קטלוג ובו מגוון רחב מאוד של מוצרים שכולם מתאפיינים בחדשנות, עמידות גבוהה ובהתאם תמורה מלאה לכסף. על-מנת להפיק את התועלת המרבית האפשרית מכל מוצר נדרשת התאמה מדויקת של המענה לצורך – וזו המומחיות של נשות ואנשי המקצוע של אטקה בע"מ. החברה משווקת את מוצרי אטקה מזה שנים רבות, ובהתאם היא בעלת ידע רחב היקף בכל הנוגע להתקנת רכיבים כאלה ואחרים, אחזקת מערכות והשלמות הכרחיות. השירות ניתן מתוך מחויבות אמיתית ללקוחות, בזמינות גבוהה ועם הקפדה על מתן הסברים מפורטים וסבלניים, בגובה העיניים, לכל לקוח.