שירות לקוחות

כבל מתח גבוה

כבל מתח גבוה הינו כבל מיוחד שנועד לאפשר הולכה של מתח חשמלי גבוה בהתאם לתקנים המחמירים. כמובן שכדי להיות בטוחים שהמערכת בטיחותית ומאפשרת אספקת חשמל ללא סיכונים חשוב לעשות שימוש ברכיבים מתאימים ובעלי תקנים מחמירים. וזה רלוונטי מאוד גם לכבל מתח גבוה. חברת אטקה המקצועית מספקת מוצרים ושירותים מסוג זה.

 

 

כבל מתח גבוה, נתונים חשובים

כאשר מקימים מערכת חשמל חשוב לזכור כי נושא הבטיחות הינו מעל לכל. נכון שחשוב לנו מאוד שהמערכת תהיה פעילה כראוי, נכון שאנחנו רוצים להיות בטוחים שכל הרכיבים מתאימים וממלאים את התפקידים שלהם. אבל מעל כל זה – אנחנו חייבים לעשות כל מאמץ כדי להבטיח שהכבל יהיה בטיחותי וימנע מצבי חירום וסיכונים מבני אדם וגם מרכוש. לכן יש להתייחס לרמת המתח העתידי, ובהתאם לכך לבחור את הכבל המתאים.

בעת רכישת הכבלים יש להתייחס למספר נתונים. הדבר הראשון זה הבידוד. למעשה זה הפרמטר הקריטי ביותר בנושא הכבלים. יש להבין כי קיימים סוגים שונים של טכניקות בידוד, בידוד גז, בידוד שמן וכן בידוד בחומרים פלסטיים או פולימריים. לכל סוג של בידוד יש תכונות משלו. מה שמסביר מדוע חשוב לקבל החלטה בכל מקרה לגופו, על מנת להיות בטוחים כי הכבלים הנבחרים בטיחותיים ומתאימים למערכת החשמל. בהתאם לגובה המתח וכן בהתייחס לנתונים נוספים.

חשוב לציין כי כבלים צריכים לעבור בדיקות רלוונטיות על מנת לקבל את תו התקן. התו שמעיד כי מדובר על כבל בטיחותי ומתאים לשימושים להם הוא נועד. לפני כל רכישה יבדוק הלקוח כי הוא בוחר נכון את הכבלים, וכי אלו שמסופקים לו הם אלו שמתאימים לתפקיד שלו. באותה מידה יש לבדוק כי קיים תו המעיד על תקניות של הכבל.

 

כבל מתח גבוה קונים באטקה – המשווק המוביל בענף החשמל

אטקה זו חנות מובילה ומוכרת בענף השיווק של רכיבי החשמל. כל חשמלאי יודע שחשוב למצוא משווק מורשה ומקצועי שיכול לענות על הצורך, ולספק לנו את האביזרים הנחוצים לנו בזמינות מקסימלית. כדי להצליח לעבוד כמו שצריך ולהשלים פרויקטים ביעילות רבה. גם אתם תוכלו למצוא את המענה המתאים לכם באטקה – היבואן המומלץ בענף.